Ми прийшли на Майдан після одинадцяти, як приходили туди зазвичай щоночі минулої зими. Свічки, “Пливе кача”, люди. Добре, що політики вже пішли – не хотілось бачити і слухати їх – вони завжди були інородним тілом на святій землі Майдана. Хоча розумію, що президент повинен був щось сказати – ми ж хочемо, щоб влада вела з нами діалог. Поки що відбуваються більш монологи, але не про це зараз мова..
Не хотіли купляти парну кількість квітів, бо герої не вмирають, правда? Тюльпани і сонячно-жовтий нарцис – квіти, що оспівують весну, наполягають на весні..
Знову не впізнаю рідний Майдан. Він пустий без барикад і ТИХ людей, ТИХ нас. Я нагадую собі солдата, який хоче повернутися на фронт, бо там свої, там зрозуміло, що є добро, а що зло. Як не дивно, але там легше..
Два висновки: майданутість – це невиліковно і не можна війти двічі в один і той самий Майдан..
Тільки Небесна Сотня і Архангел Михаїл незмінно на сторожі. Над Майданом портал в Бога. Це наше місце сили, намолене, вистраждане, очищене любов*ю. Нечисть не пролізе. Небо не впаде.
:-)
Моя донечка Міла – гостра на язичок дівка. Інколи вона вживає “нецензурні” слова. Наприклад в її лексиконі фігурують “соплюшки”, “какашки” і прочі “пукалки”.
Міла розказує анекдот, в якому в головній ролі – какашка. Міла сама цей анекдот придумала, сама і сміється з нього.
Кажу:
– Ти головне в садочку таке не розказуй.
Дитина щиро обурена:
– Ти що не хочеш, щоб діти сміялись???
– Не в тому справа. Просто в садочку не схвалюється слово “какашка”.
– Не проблема. Я розкажу їм анекдот про пісюшки!
сказка от Милы
Сначала принцесса нечаянно поженилась на злом принце, но передумала. Потом добрый принц убил злого, показал какой он мощный, и принцесса стала на нём жениться. Они нашли себе дом и родили трёх детей: два монстра и одного розового. Розовый это девочка.
про 23
Про 23 лютого.
Питаю у дітей, чи нічого сьогодні в школі не святкували?
Ян:
– В смислі? Що святкували?
Марійка:
– А сьогодні 23? Клас! Хлопці навіть і не згадали.
з сином
Я люблю починати з себе. Люблю вчитись. Україні потрібні сильні, сміливі, щасливі українці. Чим більше взаєморозуміння в родинах, тим більше дружелюбності в країні. Чим більше довіри між батьками та дітьми, тим міцніше зв*язок між поколіннями, а нам зараз дуже потрібно об*єднуватися.
Ми з сином проходимо унікальний тренінг – діти разом з дорослими. Не можу передати, скільки драйва, любові, неймовірних вражень ми там отримуємо і приносимо, привносимо це в сім*ю. Ввечері ми з Яном заповнюємо щоденник успіху, пишемо подяки тим, хто чомусь навчив нас за день, чимось допоміг, підтримав, надихнув.
Ми з Яном стали блище, відкриваємо один одного заново. Дякуємо за цю неймовірну пригоду в світ любові та сили Жені Малєвій, чудовому тренеру і просто класній людині.
Не знаю, як це працює, але коли Марійка ходила на тренінг, Ян ставав більш відповідальним, самостійним, турботливим, а тепер, коли тренується Ян, Марійка робить неабиякі успіхи в навчанні та спорті.
Ян, дякую тобі, що ти поруч, що МИ разом.
Якось син сказав мені
– Хочу щоб у тебе
Як у пташки гарні крила
Виросли до неба.
Ніжно серце защемило,
Я відчула силу!
І куди ж я полечу? –
Запитала в сина.
Відповів син: – Нікуди.
Мами не літають,
МАМИ КРИЛАМИ СВОЇМИ
ДІТОК ЗАКРИВАЮТЬ
21 день
Ура! Ми вступили до секти “21 день без нарікань”. Єгор приніс нам чарівні браслети від Ярослави Грес. Тепер ми будемо слідкувати за своїми словами-какашками, які кидаємо в інших, коли критикуємо, та відслідковувати свої нарікання взагалі.
До речі, я ношу браслет 10 хвилин, а вже переодягла його з руки на руку два рази, тому що діти одразу почали погано себе поводити, і я гаркнула на них. А буряк, який я варила, вирішив піджаритись разом з кастрюлею. Ех, відчуваю, що цей браслет зі мною надовго..
З Богом
висновки
Декілька спостережень про 23 лютого і взагалі про людей.
Як швидко переписуються свята, назначаються дати.. Колись влада сказала країні: “23 – день советской армии”. ” Ура!!!”- сказали люди і пішли бухати, тобто святкувати. А щоб в*їлося до мозоку кісток – навіть хлопчиків почали вітати, які ніякого відношення до захисту отєчєства не мають.
Пройшли роки. І вже інший президент сказав, що 23 лютого- ацтой. Але.. Думаю, що до цього висновку його привело суспільство, активна частина якого включила свідомість і стала на диби. Протест був такий потужний, що не почути його міг тільки дурень.
З цього приводу дві думки – що і як святкувати указують біомасі. А народ сам диктує владі те, що для нього є дійсно важливим. І заявляє про це так наполегливо, що бажання стає реальністю. Народ діє усвідомлено. А біомаса рефлекторно святкує те, на що йому дали наказ, чи ругає те, в що керівництво ткнуло носом і сказало “фас!”.
Шановне панство, ми завжди можемо обирати ким бути – біомасою чи народом. Народом бути важче – відповідальність глобальна, але це більш цікаво та вигідно.